EW24 Online megbeszélés – KKVSZ Skip to main content

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

EW24 Online megbeszélés

március 22 @ 6:00 du. - 7:00 du.

Embedded World 2024, Nürnberg szakmai úttal kapcsolatos tájékoztató és megbeszélés.

A kiutazók e-mailben kaptak meghívót.

Támogatóink:

• Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kara.
  • Az Óbudai Egyetem 2023.03.17-én meghirdetett A szakkollégiumok szakmai és közösségi munkája fejlesztésének támogatására című pályázata.
  • Nemzeti Tehetség Program és a Miniszterelnökség, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által kiírt „Szakkollégiumok tehetséggondozó programjainak támogatása” című pályázata (NTP-SZKOLL-23-0056).
  • Nemzeti Tehetség Program és a Kulturális és Innovációs Minisztérium, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által kiírt” Az Országos Tudományos Diákköri Konferencián, valamint tudományos műhelyein való részvétel és a lebonyolítási feladatok ellátása” című pályázata (NTP-HHTDK-23).

Dátum:
március 22