Egyetemi élet a Kandó Karon – Beszámoló

A Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Nyílt napjának (2023. december 8.) folytatásaként Egyetemi élet a Kandó Karon elnevezésű programunkat tartottuk meg.

A karra látogató középiskolások vezetett foglalkozás keretében készíthették el saját kitűző NYÁK-ukat. A forrasztáshoz és a kitűzőhöz szükséges minden felszerelést szakkollégiumunk biztosított. Az elkészített kis elektronikákat haza is lehetett vinni.

A foglakozás során lehetősége volt a diákoknak egymással és és jelenlegi hallgatókkal, szakkollégiumunk tagjaival, oktatóival is beszélgetni a felkínált harapnivalók elfogyasztása közben.

Fontos számunkra a tehetséggondozás és a beiskolázás elősegítése, ezért a következőkben is tervezünk hasonló programokat szervezni.

A program megvalósulását az Óbudai Egyetem 2023.03.17-én meghirdetett A szakkollégiumok szakmai és közösségi munkája fejlesztésének támogatására című pályázata támogatta.